Šifra: 41828
ECTS: 6.0
Nositelji:
Izvođači: prof. dr. sc. Miroslav Bertoša - Auditorne vježbe
prof. dr. sc. Slaven Bertoša - Auditorne vježbe
prof. dr. sc. Klara Buršić-Matijašić - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Mihovil Dabo - Auditorne vježbe
prof. dr. sc. Valnea Delbianco - Auditorne vježbe
izv. prof. dr. sc. Igor Duda - Auditorne vježbe
Darko Dukovski - Auditorne vježbe
prof. dr. sc. Ivan Jurković - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Robert Kurelić - Auditorne vježbe
izv. prof. dr. sc. Blaženka Martinović - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Ante Matan - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Zvonimir Milanović - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Iva Milovan Delić - Auditorne vježbe
izv. prof. dr. sc. Marija Mogorović Crljenko - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Violeta Moretti - Auditorne vježbe
Stijepo Obad - Auditorne vježbe
izv. prof. dr. sc. Lina Pliško - Auditorne vježbe
izv. prof. dr. sc. Kristina Riman - Auditorne vježbe
prof. dr. sc. Fulvio Šuran - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Sandra Tamaro - Auditorne vježbe
Prijava ispita: Studomat
Opterećenje:

1. komponenta

Vrsta nastaveUkupno
Auditorne vježbe 30
* Opterećenje je izraženo u školskim satima (1 školski sat = 45 minuta)
Opis predmeta:
Završni rad
Literatura:
6. semestar
Obavezni predmet - Redovni studij - Hrvatski jezik i književnost - Povijest
Obavezni predmet - Redovni studij - Latinski jezik i rimska književnost - Povijest
Obavezni predmet - Redovni studij - Povijest
Obavezni predmet - Izvanredni studij - Povijest
Obavezni predmet - Redovni studij - Talijanski jezik i književnost - Povijest
Termini konzultacija:
  • prof. dr. sc. Slaven Bertoša :

    - prije i nakon svakog predavanja

    - u terminima ispitnih rokova

    - prema posebnom dogovoru e-mailom

    Lokacija:
  • prof. dr. sc. Klara Buršić-Matijašić :

    Zimski semestar:

    srijeda, 8:30 do 10:00

    Ljetni semestar

    srijeda, 8.30 do 10.00

    Lokacija:
  • doc. dr. sc. Mihovil Dabo :

    petkom od 13.00 do 14.30

    Lokacija: Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest
  • prof. dr. sc. Valnea Delbianco :

    utorkom od 11:30 do 12:30 i srijedom od 10:30 do 11:30

    Lokacija:
  • izv. prof. dr. sc. Igor Duda :

    slobodna studijska godina
    25. veljače 2019. - 24. veljače 2020.

    Lokacija: Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest, Ronjgova 1 (polukat)
  • prof. dr. sc. Ivan Jurković :

    ponedjeljkom 18.00 - 19.00 h

    utorkom 18.00 - 19.00 h

    četvrtkom 9.00 - 10.00 h

    Lokacija: Katedra za srednjovjekovnu povijest
  • doc. dr. sc. Robert Kurelić :

    četvrtkom, 13.00-14.00

    petkom 12.30-13.30

    Lokacija:
  • izv. prof. dr. sc. Blaženka Martinović :

    u vrijeme ispitnih rokova

    srijedom od 8:30 do 10:00

    Lokacija:
  • doc. dr. sc. Ante Matan :

    Od utorka do petka uz prethodnu najavu e-poštom.

    Lokacija:
  • doc. dr. sc. Zvonimir Milanović :

    Srijeda 13-15h uz prethodnu najavu mailom

    Lokacija:
  • doc. dr. sc. Iva Milovan Delić :

    utorkom 14.00 -15.30, 18.30 -19.00

    Lokacija:
  • izv. prof. dr. sc. Marija Mogorović Crljenko :

    Četvrtkom, 9.00 - 11.00

    Lokacija: Katedra za ranonovovjekovnu povijest
  • doc. dr. sc. Violeta Moretti :

    Svakog dana uz prethodni dogovor e-poštom.

    Lokacija:
  • izv. prof. dr. sc. Lina Pliško :

    Srijedom od 14.45 do 15.45 te na e-adresu lplisko@unipu.hr

    Lokacija:
  • izv. prof. dr. sc. Kristina Riman :

    Srijedom u 12:00 uz prethodnu najavu na: kriman@unipu.hr

    Lokacija: 24/4
  • prof. dr. sc. Fulvio Šuran :

    Konzultacije - Consultazioni

    Termin / Quando: utorak - martedi, 13,30-14,20

    Lokacija / Dove: vijećnica - sala professori

    Lokacija:
  • doc. dr. sc. Sandra Tamaro :

    ponedjeljkom od 10 do 11 h

    srijedom od 10 do 11 h

    Lokacija: