Nastavnice izv.prof. Irena Srdanović...

Izvanredna profesorica Irena Srdanović i lektorica Stefani Silli, sveučilišne nastavnice na Odsjeku za azijske studije pri Filozofskom fakultetu, u okviru mobilnosti nastavnog osoblja programa Erasmus + provele su tjedan dana na Sveučilištu u Tsukubi, jednom od najprestižnijih japanskih nacionalnih sveučilišta i drugim najvećim kampusom u Japanu.

U sklopu razmjene nastavnice su održale predavanja i sudjelovale na seminarima, predavanjima i konferenciji, u svrhu unapređenja nastave na svim razinama studija.

Boravkom se ujedno i učvrstila dugogodišnja suradnja sa Sveučilištem u Tsukubi, a održan je i sastanak s Međunarodnim uredom za mobilnost. Posebno bi se htjeli zahvaliti našem Sveučilištu i Uredu za međunarodnu suradnju, kao i profesoru Ono Masakiju, koji ih je ugostio.