OBAVIJESTI:
Terenska nastava u Sankt-Peterburgu u...

Sudjelovanje na studentskom forumu na Hercenskom sveučilištu u Sankt-Peterburgu i učenje ruskoga jezika u Centru "Zlatoust"

Planira se terenska nastava i odlazak u Sankt-Peterburg od 14. do 23. svibnja 2019. Studenti će sudjelovati na studentskom forumu od 14. do 17. svibnja na Hercenskom sveučilištu u centru grada. Odabrani studenti će izlagati svoj projekt, a ostali mogu sudjelovati i učiti ruski jezik.

Od 18. do 23. svibnja uči se jezik u jednom od najboljih ruskih centara za učenje ruskoga jezika "Zlatoust" u malim grupama. U program je uključen i kulturni program s razgledima muzeja, kazališta i okolice Sankt-Peterburga te panoramska vožnja rijekom Nevom. U Sankt-Peterburgu u to vrijeme započinju "bijele noći", što znači da Sunce zalazi samo na kratko i noć je svjetla, što je jedan od prirodnih fenomena.

Zainteresirani, neka se jave profesorici Ireni Mikulaco na adresu irena.mikulaco@unipu.hr do 15. veljače radi formiranja grupe i svih dodatnih informacija.