OBAVIJESTI:
Studenti predstavili svoj boravak  u...

29. lipnja u Institutu Puškin u Puli studenti su predstavili svoj boravak u Sankt-Peterburgu, gdje su otišli radi natjecanja i sudjelovanja na studentskom forumu u organizaciji Hercenovskog sveučilišta te radi usavršavanja ruskoga jezika u obrazovnom i izdavačkom Centru "Zlatoust". Na natjecanju su studentice Alisa Tešić, Matea Glavinić i Mateja Kelemenić osvojile nagradu simpatije publike za prezentaciju projekta, studentske radio emisije "Radio x-ica".

/_news/90534/IMG-20190517-WA0054.jpg

Na usavršavanju ruskoga jezika bili su studenti s Filozofskog fakulteta, FET-a, FOOZ-a, Muzičke akademije i studija Kultura i turizam: Petra Dušić, Sara Fačko, Matea Glavinić, Mateja Kelemenić, Lucija Branka Pavlek, Stefano Revelante, Alisa Tešić, Anja Žauhar i Antonella Pustaj.

/_news/90534/IMG_20190529_180313.jpg

Filip Krnjaković, student druge godine Japanskoga jezika i kulture, dobitnik prve nagrade na Olimpijadi iz ruskoga jezika Sanktpeterburškog sveučilišta govorio je o svojim dojmovima s Olimpijade, mogućnostima koje nagrada pruža - besplatno školovanje u trajanju od godine dana u Sankt-Peterburgu i pozvao studente da se i oni ubuduće natječu.

/_news/90534/IMG_20190529_185007.jpg