NOVOSTI FFPU:

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli i Filozofski fakultet pozivaju Vas na svečano otvaranje Centra ruskoga jezika i kulture „Institut Puškin“ u ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine u 11 sati, na Filozofski fakultet u Puli, dvorana 18, I. kat, I. M. Ronjgova 1.

Na otvaranju Centra „Institut Puškin“ bit će upriličeno i otvorenje izložbe fotografija „Ruski trenuci“, a od 23. do 25. listopada bit će organizirani Dani ruskoga jezika i kulture. Ovo je značajan događaj za Filozofski fakultet i Sveučilište Jurja Dobrile u Puli i bili bismo počašćeni da svojim dolaskom uveličate svečanost.

Voditeljica Centra ruskoga jezika i kulture „Institut Puškin“, predsjednica Hrvatskoga društva nastavnika ruskoga jezika i književnosti,
Irena Mikulaco