Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Filozofski fakultet

NOVOSTI FFPU:

Poštovani, zadovoljstvo nam je pozvati Vas na Tribinu Odsjeka za povijest Filozofskoga fakulteta u Puli. Odsjek za povijest, državni arhiv u Pazinu i Odsjek za povijest Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Splitu organiziraju predstavljanje knjige Nikole Čolaka Hrvatski pomorski regesti - Regesti marittimi Croati (3. svezak), Split 2017.

Predstavljanje će se održati u petak 8. prosinca 2017. godine u 12 sati u Dvorani Slavka Zlatića na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli (Ivana Matetića Ronjgova 1, prizemlje).

O knjizi će govoriti professor emeritus Miroslav Bertoša s Odsjeka za povijest Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Puli, doc. dr. sc. Elvis Orbanić ravnatelj Državnog arhiva u Pazinu te urednica knjige Zrinka Podhraški Čizmek, doktorandica na Odsjeku za povijest Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

Dobro došli!
Odsjek za povijest