NOVOSTI FFPU:
Predstavljanje knjige: Martina...

Poštovani,

čast nam je pozvati Vas na predstavljanje knjige I contenuti letterari nei periodici italiani dell’Istria (1846-1918). Vol. I.

Predstavljanje će se održati u četvrtak 11. siječnja 2018. u 13.00 sati u Dvorani Slavka Zlatića na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli (ul. Ivana Matetića Ronjgova 1, prizemlje).

O knjizi će govoriti izv. prof. dr. sc. Robert Blagoni s Odsjeka za talijanistiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, red. prof. u miru dr. sc. Živko Nižić sa Odjela za talijanistiku Sveučilišta u Zadru, izr. prof. dr. Nives Zudič Antonič sa Odjela za talijanistiku, Fakulteta za humanističke studije, Primorskog Sveučilišta u Kopru, te autori, dr. sc. Martina Damiani i dr. sc. Fabrizio Fioretti.

Radujemo se Vašem dolasku!