NOVOSTI FFPU:
Prijava teme završnog i diplomskog...

Sukladno uvjetima nastale epidemiološke situacije i odluke o organizaciji rada na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli studenti Filozofskog fakulteta u Puli mogu e-poštom prijaviti temu završnog/diplomskog rada Uredu za studente i obrazovne programe do 15. travnja posljednje akademske godine studija. Ispunjeni obrazac student dostavlja e-poštom mentoru koji će odgovoriti studentu sa "suglasan/suglasna" umjesto potpisa koji student zatim prosljeđuje Uredu za studente i obrazovne programe na unos podataka u ISVU sustav i to djelatnici Noris Rosanda, na nrosanda@unipu.hr.

Obrazac koji se nalazi na sljedećoj poveznici može se nakon što se pohrani na računalu otvoriti kao word dokument te kao takav ispuniti i poslati mentoru: