NOVOSTI FFPU:
Virtualni otvoreni dan sveučilišnog...

Virtualni otvoreni dan diplomskog studija japanologije održat će se u ponedjeljak, 3. kolovoza 2020. s početkom u 16 sati. U prvom dijelu predavanja svim zainteresiranim budućim studentima bit će predstavljene važne informacije o samom sadržaju diplomskog studija, razlikama pojedinih smjerova i uvjetima upisa, te mogućnostima nakon završetka studija. Drugi dio predavanja je namijenjen postavljanju pitanja i upoznavanju s nastavnicima zaposlenima na Odsjeku za azijske studije.

Na predavanju će prisustvovati predstojnica Odsjeka za azijske studije, izv. prof. dr. Irena Srdanović, lektor Naoyuki Matsuno i asistentica Stefani Silli.

Sve zainteresirane molimo da ispune kratku prijavnicu (ime i mail adresa) na sljedećoj poveznici:

Online predavanje će se održati na Google Meet video sastanku na sljedećoj poveznici:

Dodatne informacije uz upis na diplomski studij Japanologije:

• krajnji rok zaprimanja prijave za dodatnu provjeru s priloženim dokazom o uplati troškova razredbenog postupka: 11. rujna 2020.
  • vrijeme održavanja prijemnog ispita: 16. rujna 2020. pismeni ispit u 9 sati; 18. rujna 2020. usmeni ispit u 9 sati
  • objava rezultata prijemnog ispita na Web stranici sastavnice (FF):  krajnji rok je 22. rujna 2020.