Gostujuća predavanja na temu...

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
Projekt stručne prakse
Gostujuća predavanja na temu japanskog turističkog tržišta u Hrvatskoj
31. svibnja i 2. lipnja 2021.

Drage studentice i dragi studenti,
Drage kolegice i dragi kolege,

u okviru projekta Stručnom praksom do ranog razvoja karijere organiziramo online gostujuća predavanja na temu japanskog turističkog tržišta u Hrvatskoj i obližnjoj regiji po sljedećem rasporedu:

• Ponedjeljak, 31. svibnja 8:30 - 11:30

Masatoshi Shoji: Some stories on Tourism Business in Croatia and surrounding area related to Japanese market

About presenter: Masatoshi Shoji received his education in Japan, Canada and the United States. He lived in Zagreb and Pula where he worked for Fortuna and Uniline agencies. His expertise is the tourism business in the area of destination management specialized for the Western Balkan region.

• Srijeda 2. lipnja 14:30 - 18:30

Maja Petrović: Poslovna suradnja s Japanom i rad u turističkoj agenciji

O predavateljici: Maja Petrović je završila studij japanologije na Sveučilištu u Beogradu, nakon čega se je usavršavala na jednogodišnjem studijskom boravku na poznatom japanskom sveučilištu Waseda. Radila je na području turizma u više agencija u Hrvatskoj usmjerena na japansko turističko tržište. Licencirani je pratitelj turističkih grupa u Hrvatskoj i lokalni vodič za područje Dubrovačko-neretvanske županije. Uz to, licencirani je sudski tumač za japanski jezik na području Hrvatske.

Poveznica: Gostujuća predavanja će se održati na Google Meet video sastanku

Dobrodošli!