Mjesec hrvatske knjige na...

Odsjeci Filozofskoga fakulteta u Puli obilježavaju Mjesec hrvatske knjige predstavljanjem knjiga koje nisu prezentirane javnosti u Puli zbog pandemije (od 2019. do 2022.). Bit će predstavljeno pet izdanja: "Govori Općine Marčana" Line Pliško i Davida Mandića, "Naglasak na naglasku" Blaženke Martinović, Elenmari Pletikos Olof i Jelene Vlašić Duić, prijevod Vitezovićeve "Pjesničke poslanice" Violete Moretti i Zrinke Blažević, "Spoznajno-emocionalno slušanje glazbe u školi" Sabine Vidulin, Marlene Plavšić i Valnee Žauhar, "Veli Jože: To se može!" Milice Kesić Kiš i Marlene Plavšić. Na zbivanju će biti izložene i monografije koje su već predstavljene te zbornici i časopisi koje su uredili ili u kojima su suradnici nastavnici Fakulteta. Susret s knjigama, autorima i gostima održat će se 28. listopada u 12 sati u dv. Slavka Zlatića na Filozofskome fakultetu u Puli.