Nastupno predavanje dr. sc. Nikole...

Dekanica Filozofskog fakulteta u Puli donijela je Odluku o održavanju nastupnog predavanja pristupnika za izbor u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta iz područja humanističkih znanosti, polje filologija, grana anglistika na Odsjeku za anglistiku dr. sc. Nikole Novakovića u utorak, 16. studenoga 2021. u 15.25, učionica 402, FET ili online, na temu "Uvod u teorije humora u književnosti".

Predavanje će se održati u skladu sa svim mjerama i preporukama za suzbijanje epidemije virusa COVID–19 izdanima od strane nadležnih tijela Republike Hrvatske, a u slučaju nepovoljnog razvoja pandemijske situacije predavanje će se održati virtualno putem platforme Zoom u istom terminu, odnosno korištenjem alata za komunikaciju na daljinu.