ZA STUDENTE POVIJESTI:

Terenska nastava iz srednjeg i ranog novog vijeka (Terenska nastava II.) za studente diplomskog studija povijesti održat će se prema dogovorenom terminu 20. travnja 2018. godine. Polazak je u 8.00 sati s parkirališta ispred zgrade Croatia osiguranja (potrebno je doći deset minuta ranije). Mole se svi studenti koji su se prijavili za terensku nastavu da do ponedjeljka obvezno dostave sljedeće osobne podatke dr. sc. Marini Zgrablić: ime i prezime, OIB, adresu prebivališta i datum rođenja.
Studenti ne snose troškove prijevoza, a niti troškove ulaznica na arheološke lokalitete (kaštel u Pazinu, kaštel Paz i kula Posert i Pietrapeloza) te crkve. Predviđen je organiziran ručak u hotelu Fontana u Buzetu (oko 40,00 kn). Povratak je planiran u popodnevnim satima.
Dr. sc. Marina Zgrablić