ZA STUDENTE POVIJESTI:

Terenska nastava iz novog vijeka i suvremene povijesti za studente 3. godine preddiplomskog studija održat će se 29. ožujka u Veneciji. Polazak iz Pule predviđen je rano ujutro (5 h), a povratak u Pulu oko ponoći.

Posjetit ćemo arhiv (Archivio di Stato) i Museo Correr, a ako stignemo i Museo navale (Pomorski muzej).

Studenti snose troškove cijene za ulaznice i stručna vodstva u ustanovama te prijevoz od pristaništa Tronchetto do grada. Računam da će to biti maksimalno 150 kuna, ali o tome ću vas detaljnije izvijestiti kroz nekoliko dana.

Molim studente treće godine da mi se što prije jave, mailom (ddoblanovic@unipu.hr) ili na konzultacijama (srijedom i četvrtkom od 12.00 do 13.00 i četvrtkom od 13.00-14.00).

Danijela Doblanović Šuran