Voditeljica Ureda za partnerstvo i projekte, dr.sc. Ivona Peternel posjetila je Sveučilište La Laguna Tenerife, Španjolska (Universidad de La Laguna).

Tijekom radnog posjeta dogovoreno je potpisivanje Erasmus sporazuma na području turizma i računovodstva sa dekanom Fakulteta ekonomije i turizma prof. Jose Adrian Garcia Rojas i prodekanom za međunaordnu suradnju, prof. Cándido Román-Cervantes.

Radni sastanci nastavili su se na razini Sveučilišta sa novom prorektoricom za međunarodnu suradnju, prof. Lidijom Cabrera. Prorektorica je najavila mogućnost suradnje i sa ostalim sastavnicama. Organiziran je posjet administrativnim uredima i upoznavanje sa osobljem te ostalim sastavnicama kampusa koji se proteže na pet lokacija u gradu San Cristóbal de La Laguna.

Studenti našeg Fakulteta ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ moći će sudjelovati u razmjeni sa Sveučilištem La Laguna od akademske godine 2020/2021.

Galeriju fotografija s posjete Tenerifima pogledajte na adresi: