Rektor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli dana 4. prosinca 2019. godine raspisao je Natječaj za dodjelu stipendija izvrsnim redovitim studentima sveučilišnih i stručnih studija Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u akademskoj godini 2019./2020. Natječaj za dodjelu stipendija provodi se sukladno odredbama Pravilnika o dodjeljivanju stipendija izvrsnim redovitim studentima sveučilišnih i stručnih studija Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, objavljenom na mrežnim stranicama Sveučilišta.

Pročišćeni tekst Pravilnika:

Odluka o dodjeli stipendije donosi se sukladno članku 15. Pravilnika.

• Mjesečni iznos stipendije za izvrsne studente u akademskoj godini 2019./2020. iznosi: 500,00 kuna.
  • Broj stipendija koji se dodjeljuje: 23 stipendije.
  • Student se može prijaviti na natječaj u jednoj od dvije kategorije.

Stipendije se dodjeljuju u sljedećim kategorijama:

• Prva kategorija: studenti koji po prvi put upisuju prvu godinu studija na prvoj razini studija (preddiplomski studij),
  • Druga kategorija: studenti viših godina studija na obje razine studija te studenti koji prvi put upisuju prvu godinu druge razine studija (diplomski studij).

U prvoj kategoriji se dodjeljuje 1 stipendija.

U drugoj kategoriji se dodjeljuju 22 stipendije.

Za svaku kategoriju stipendija utvrđuje se odvojena rang-lista.

Detaljnije u tekstu Natječaja:

Obrasci za prijavu: