Dana 23. siječnja 2020. godine na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli u sklopu projekta „Proširenje infrastrukture studentskih smještajnih kapaciteta Studentskog doma Pula“ održana su uvođenja voditelja te izvoditelja projekta u posao. Na sastanku za voditelje prisustvovali su predstavnici naručitelja radova Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli te predstavnici voditelja projekta Cubicon d.o.o., a na sastanku s izvoditeljima pored predstavnika naručitelja radova sudjelovali su predstavnici izvoditelja radova Zajednice gospodarskih subjekata: LAVČEVIĆ d.d. i LAVČEVIĆ-INŽENJERING d.o.o., voditelj projekta Cubicon d.o.o. te predstavnik stručnog nadzora VIS PROJEKTIRANJE d.o.o.

Novi paviljoni u Studentskom domu Pula brojati će 248 kreveta - u paviljonu „2“ (194 ležaja) i paviljonu „3“ (54 ležaja), a planirani završetak radova je 1. veljače 2021. godine.

Detaljnije o ova dva susreta pročitajte na stranicama projekta: