Sveučilište Jurja Dobrile u Puli objavilo je Natječaj za upis studenata u prvu godinu sveučilišnih preddiplomskih studija, prvu godinu integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija i prvu godinu stručnih studija u akademskoj godini 2020./2021.

Razredbeni postupak za upis provodi se u srpanjskom i rujanskom roku.

Prijave za upis i razredbeni postupak primaju se:

• za srpanjski upisni rok do 15. srpnja 2020. do 15 sati (za iznimke vidjeti točku II. dodatne provjere/dodatne prijave za studij).
  • za rujanski upisni rok do 17. rujna 2020. do 15 sati (za iznimke vidjeti točku II. dodatne provjere/dodatne prijave za studij).

Više o uvjetima upisa možete pročitati u tekstu Natječaja:

Više informacija o svim studijima Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli možete pronaći na popisu svih studijskih programa Sveučilišta.

Prijave za upis i razredbeni postupak vrše se elektroničkom prijavom putem Nacionalnog informacijskog sustava za prijave na visoka učilišta (NISpVU) - Postani student.