Izbori za članove Studentskog zbora

LISTA KANDIDATA

u postupku izbora za članove Studentskog zbora

Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u ak.god. 2020./2021

IZBORNA JEDINICA – TEHNIČKI FAKULTET

1. MATEO SLIVAR, 1999., Tehnički fakultet, diplomski studij Strojarstva, I. godina
  2. MATEJA KURILIĆ, 1996., Tehnički fakultet, preddiplomski studij Računarstva, II. godina

Prigovor na postupak kandidiranja i listu kandidata izjavljuje se u pisanom obliku, elektroničkim putem u roku od jednog dana od dana objave liste kandidata putem adrese elektroničke pošte. Prigovore možete dostaviti na povjerenstvo.za.prigovore@unipu.hr.

Izbori će se održati u online obliku 29. i 30. ožujka 2021. godine na serveru za tajno glasanje Sveučilišta Jurja Dobrile. Izbori se otvaraju 29. ožujka u 7 i zatvaraju 30. ožujka u 15 sati.  Prije otvaranja izbora svi studenti koji imaju pravo glasa dobiti će poruku elektroničke pošte u svoj službeni pretinac, koja će sadržati kraću uputu, poveznicu za glasanje prema sveučilišnom serveru za anonimno glasanje te vjerodajnice (voter-id i password) za pristup glasanju.

[Izmjena 28.03.2021 13:30] Svim studentima TFPU upravo je poslana poruka sa podacima za sutrašnje glasanje u službeni pretinac elektroničke pošte.