Javni poziv za dodjelu jednokratnih...

Drage kolegice i kolege studenti, Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli raspisuje Javni poziv za dodjelu jednokratnih naknada studentima roditeljima.

Ove je godine za projekt jednokratne naknade studentima roditeljima osiguran fond od 3272,28 € te će se taj iznos podijeliti u iznosima od maksimalno 100,00 € po prijavljenom koji ispunjava uvjete u obliku bonova u trgovinama SPAR Hrvatska d.o.o.

Svi prijavljeni ostvarit će pravo na bon pod uvjetom da su:

• roditelji (potrebno je priložiti rodni list djeteta)
  • redovni studenti Sveučilišta u Puli upisani u ak. god. 2023./2024. (potrebno je priložiti potvrdu o statusu studenta)

Ako ste redovan student i roditelj, upisan/a na neki od studija na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli molimo vas da dostavite tražene dokumente u svrhu ostvarivanja prava na jednokratnu pomoć do 28. lipnja 2024. na adresu elektroničke pošte szbor@unipu.hr

Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli