Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Popis djelatnika


Djelatnici

Borislavka Bilajac

borislavka.bilajac@unipu.hr    

Slavka Bileta

slavka.bileta@unipu.hr    

Ksenija Bodul

ksenija.bodul@unipu.hr     +385 52 877-426

Ariana Brženda

ariana.brzenda@unipu.hr    

Vedran Buić

vedran.buic@unipu.hr    

Marijana Crljen, bacc. paed.

marijana.crljen@unipu.hr    

Verica Cvjetković

verica.cvjetkovic@unipu.hr    

Damir Durković

damir.durkovic@unipu.hr    

Sandra Feruh

sandra.feruh@unipu.hr    

Nikolina Fornažar, mag. oec.

nikolina.fornazar@unipu.hr   Ured br. 24, Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a)   052 377 - 019

Tatjana Furjan

tatjana.furjan@unipu.hr    

Korana Grubissa

korana.grubissa@unipu.hr    

mr. sc. Alen Kontošić

alen.kontosic@unipu.hr    

Božana Kristić

bozana.kristic@unipu.hr    

Sanja Krnjus

sanja.krnjus@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 1.11   +385 52 877-430

Kristina Labinjan

kristina.labinjan@unipu.hr    

Marina Ljevar

marina.ljevar@unipu.hr    

Biljana Macanović, nasl. pred.

biljana.macanovic@unipu.hr   Zagrebačka 30, 52100 Pula   052/377-561

Sandra Morožin

sandra.morozin@unipu.hr    

Luisa Pericin Vukadinović

luisa.pericin.vukadinovic@unipu.hr     052/377-064

Simana Perić

simana.peric@unipu.hr    

Jasna Stjepanović, univ. mag. oec.

jasna.stjepanovic@unipu.hr   Ured br. 17, Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a)   052 377 011

Stanko Švraka

stanko.svraka@unipu.hr    

Ana Udović

ana.udovic@unipu.hr    

Moris Veselica

moris.veselica@unipu.hr    

Naziv Engleski jezik Semestar Studij INFO
Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo 2 prijediplomski
Engleski jezik:
Semestri nastave: 2