URED ZA STUDENTE S INVALIDITETOM:

UNWTO Affiliate Member

Ured za studente s invaliditetom

Stručna suradnica za studente s invaliditetom

Vrijeme određeno za rad sa studentima:

• od ponedjeljka do petka: od 9 do 12 sati

Molimo da termin dolaska najavite na e-mail adresu:

Registrirajte se!

Kako bi se svim studentima osigurali uvjeti za kvalitetno i jednako dostupno obrazovanje Sveučilište Jurja Dobrile u Puli osnovalo je 2020. godine Ured za studente s invaliditetom. Ured je namijenjen svim studentima koji zbog bolesti, oštećenja ili poremećaja, bez obzira na rješenje o utvrđenom postotku tjelesnoga oštećenja, imaju stalne, povremene ili privremene teškoće u realizaciji svakodnevnih akademskih aktivnosti.

U svrhu planiranja aktivnosti Ured prikuplja informacije o studentima s invaliditetom i izrađuje bazu podataka. Ured svojim korisnicima jamči pravo na tajnost svih iznesenih podataka i poštuje njihovo pravo na izbor. Registrirajte se pri sveučilišnom Uredu za studente s invaliditetom!

Djelovanje ureda

Aktivnosti Ureda usmjerene su na izjednačavanje mogućnosti studiranja svih studenata koji zbog bolesti, oštećenja ili poremećaja imaju stalne, privremene ili povremene teškoće u realizaciji svakodnevnih akademskih obveza – studentima s:

• motoričkim poremećajima
  • oštećenjima vida
  • oštećenjima sluha
  • kroničnim bolestima
  • s psihičkim bolestima i poremećajima
  • s teškoćama u učenju (disleksija, disgrafija, ADHD)
  • s ostalim zdravstvenim stanjima ili teškoćama koje mogu utjecati na tijek studija.

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Ured za studente s invaliditetom (soba 21)
Zagrebačka 30
52100 Pula

znak osobe s invaliditetom u kolicima