Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Suradnici s drugih odsjeka i sastavnica Sveučilišta


Odsjek za anglistiku - suradnici s drugih odsjeka i sastavnica Sveučilišta

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1  

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    prof. dr. sc. Irena Srdanović

    irena.srdanovic@unipu.hr   Filozofski fakultet, Odsjek za azijske studije (1. kat na FF)  

    Izvanredni profesor (znanstveno-nastavno zvanje)

    izv. prof. dr. sc. Robert Blagoni

    robert.blagoni@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Martina Damiani

    martina.damiani@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Marina Diković

    marina.dikovic@unipu.hr   Vijećnica u zgradi Rektorata (Zagrebačka 30)   +385915200999

    izv. prof. dr. sc. Sandra Kadum

    sandra.kadum@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Ante Matan

    ante.matan@unipu.hr     052 377 513

    Docent

    doc. dr. sc. Fabrizio Fioretti

    fabrizio.fioretti@unipu.hr     052/377-592

    doc. dr. sc. Katarina Gerometta

    katarina.gerometta@unipu.hr   CIRLA - Centar za interdisciplinarna arheološka istraživanja krajolika/ Centre for Interdisciplinary Research in Landscape Archaeology  

    doc. dr. sc. Robert Kurelić

    robert.kurelic@unipu.hr     052/377552

    doc. dr. sc. Roberta Matković

    roberta.matkovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3  

    Viši predavač

    Marieta Djaković, v. pred.

    marieta.djakovic@unipu.hr    

    dr. sc. Irena Mikulaco, v. pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18