Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Nastavnici


Nastavno osoblje FFPU-a

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1   +385 52 377 520

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Katedra za novovjekovnu povijest  

    prof. dr. sc. Klara Buršić-Matijašić

    klara.bursic-matijasic@unipu.hr     052 377 500

    prof. dr. sc. Robert Matijašić

    robert.matijasic@unipu.hr   Odsjek za arheologiju   052 377 552

    prof. dr. sc. Rita Scotti Jurić

    rita.scotti.juric@unipu.hr   kabinet 28/3 Ronjgova,1   052/377520

    prof. dr. sc. Nevio Šetić

    nevio.setic@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest  

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Barbara Buršić Giudici

    barbara.bursic.giudici@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Valnea Delbianco

    valnea.delbianco@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Ivan Jurković

    ivan.jurkovic@unipu.hr   Katedra za srednjovjekovnu povijest  

    prof. dr. sc. Lina Pliško

    lina.plisko@unipu.hr     377-501

    prof. dr. sc. Renata Šamo

    renata.samo@unipu.hr     ++385(52)377-500

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Robert Blagoni

    robert.blagoni@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Igor Duda

    igor.duda@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest, Ronjgova 1 (polukat)   052 377 524

    izv. prof. dr. sc. Igor Grbić

    igor.grbic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Marko Ljubešić

    marko.ljubesic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Blaženka Martinović

    blazenka.martinovic@unipu.hr     052/377-504

    izv. prof. dr. sc. Andrea Matošević

    andrea.matosevic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Marija Mogorović Crljenko

    marija.mogorovic.crljenko@unipu.hr   Katedra za ranonovovjekovnu povijest   052377524

    izv. prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    izv. prof. dr. sc. Irena Srdanović

    irena.srdanovic@unipu.hr   Filozofski fakultet, Odsjek za azijske studije  

    izv. prof. dr. sc. Sandra Tamaro

    sandra.tamaro@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Davor Bulić

    davor.bulic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Sandro Cergna

    sandro.cergna@unipu.hr   28/3, I. M. Ronjgov   +385 52 377523

    doc. dr. sc. Mihovil Dabo

    mihovil.dabo@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest   052/377524

    doc. dr. sc. Martina Damiani

    martina.damiani@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Danijela Doblanović Šuran

    danijela.doblanovic.suran@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Dubravka Dulibić-Paljar

    dubravka.dulibic-paljar@unipu.hr   Kabinet katedre za književnost  

    doc. dr. sc. Fabrizio Fioretti

    fabrizio.fioretti@unipu.hr     052/377-592

    doc. dr. sc. Teodora Fonović Cvijanović

    teodora.fonovic.cvijanovic@unipu.hr     052/377-504

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Matija Jelača

    matija.jelaca@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Boris Koroman

    boris.koroman@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Robert Kurelić

    robert.kurelic@unipu.hr     052/377552

    doc. dr. sc. Ivana Lalli-Paćelat

    ivana.lalli-pacelat@unipu.hr   28/1 I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 526

    doc. dr. sc. Maurizio Levak

    maurizio.levak@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Ante Matan

    ante.matan@unipu.hr     052 377 500

    doc. dr. sc. Roberta Matković

    roberta.matkovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Daniel Mikulaco

    daniel.mikulaco@unipu.hr   Katedra za hrvatsku književnost   ++385 52 377 513

    doc. dr. sc. Valter Milovan

    valter.milovan@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Iva Milovan Delić

    iva.milovan.delic@unipu.hr     052 377-524

    doc. dr. sc. Violeta Moretti

    violeta.moretti@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Eliana Moscarda Mirković

    eliana.moscarda.mirkovic@unipu.hr   28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377527

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3   u terminima konzultacija: 052/377520

    doc. dr. sc. Nada Poropat Jeletić

    nada.poropat@unipu.hr   28/1, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 526

    doc. Gorana Stepanić

    gorana.stepanic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Vanessa Vitković Marčeta

    vanessa.vitkovic.marceta@unipu.hr     052/377-504

    doc. dr. sc. Marina Zgrablić

    marina.zgrablic@unipu.hr   Katedra za staru i srednjovjekovnu povijest  

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    Poslijedoktorand

    dr. sc. Anita Buhin

    anita.buhin@unipu.hr    

    dr. sc. Katarina Gerometta

    katarina.gerometta@unipu.hr   CIRLA - Centar za interdisciplinarna arheološka istraživanja krajolika/ Centre for Interdisciplinary Research in Landscape Archaeology   098 135 8121

    Dragana Špica

    dragana.spica@unipu.hr    

    dr. sc. Saša Vejzagić

       

    Predavač

    dr. sc. Irena Mikulaco, pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18  

    Krešimir Vunić, pred.

    kresimir.vunic@unipu.hr