Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Suradnici s drugih odsjeka i sastavnica Sveučilišta


Odsjek za kroatistiku - suradnici s drugih odsjeka i sastavnica Sveučilišta

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1  

    prof. dr. sc. Robert Matijašić

    robert.matijasic@unipu.hr   Odsjek za arheologiju   052 377 552

    prof. dr. sc. Fulvio Šuran

    fulvio.suran@unipu.hr    

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    prof. dr. sc. Renata Šamo

    renata.samo@unipu.hr     ++385(52)377-500

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Robert Blagoni

    robert.blagoni@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Iva Blažević

    iva.blazevic@unipu.hr     052/877-421

    izv. prof. dr. sc. Marina Diković

    marina.dikovic@unipu.hr   24/2   +38552377543

    izv. prof. dr. sc. Igor Grbić

    igor.grbic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Andrea Matošević

    andrea.matosevic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Kristina Riman

    kristina.riman@unipu.hr   24/4  

    izv. prof. dr. sc. Irena Srdanović

    irena.srdanovic@unipu.hr   Filozofski fakultet, Odsjek za azijske studije  

    izv. prof. dr. sc. Sandra Tamaro

    sandra.tamaro@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Ivana Lalli-Paćelat

    ivana.lalli-pacelat@unipu.hr   28/1 I. M. Ronjgova 1  

    doc. dr. sc. Violeta Moretti

    violeta.moretti@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Ivana Nežić

    ivana.nezic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3  

    doc. dr. sc. Nada Poropat Jeletić

    nada.poropat@unipu.hr   28/1, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 526

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    Marieta Djaković, v. pred.

    marieta.djakovic@unipu.hr    

    Predavač

    dr. sc. Irena Mikulaco, pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18  

    Krešimir Vunić, pred.

    kresimir.vunic@unipu.hr    

    Lektor

    Zhou Zhen, lekt.

    zhen.zhou@unipu.hr