Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Suradnici s drugih odsjeka i sastavnica Sveučilišta


Odsjek za povijest- suradnici

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1  

    prof. dr. sc. Klara Buršić-Matijašić

    klara.bursic-matijasic@unipu.hr     052 377 500

    prof. dr. sc. Robert Matijašić

    robert.matijasic@unipu.hr   Odsjek za arheologiju   052 377 552

    prof. dr. sc. Marinko Škare

    marinko.skare@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Fulvio Šuran

    fulvio.suran@unipu.hr    

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Barbara Buršić Giudici

    barbara.bursic.giudici@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    prof. dr. sc. Lina Pliško

    lina.plisko@unipu.hr     052-377-513

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Iva Blažević

    iva.blazevic@unipu.hr     052/877-421

    izv. prof. dr. sc. Sanja Blažević Burić

    sanja.blazevic.buric@unipu.hr   kabinet br. 6   00385 52 377 063

    izv. prof. dr. sc. Marina Diković

    marina.dikovic@unipu.hr   24/2   +38552377543

    izv. prof. dr. sc. Mauro Dujmović

    mauro.dujmovic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Marko Ljubešić

    marko.ljubesic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Blaženka Martinović

    blazenka.martinovic@unipu.hr     052/377-504

    izv. prof. dr. sc. Andrea Matošević

    andrea.matosevic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Kristina Riman

    kristina.riman@unipu.hr   24/4  

    izv. prof. dr. sc. Irena Srdanović

    irena.srdanovic@unipu.hr   Filozofski fakultet, Odsjek za azijske studije  

    izv. prof. dr. sc. Saša Stjepanović

    sasa.stjepanovic@unipu.hr   Kabinet 14   052 377 069

    izv. prof. dr. sc. Sandra Tamaro

    sandra.tamaro@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Daniel Tomić

    daniel.tomic@unipu.hr   Kabinet 55   052 377 055

    Docent

    doc. dr. sc. Davor Bulić

    davor.bulic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Sandro Cergna

    sandro.cergna@unipu.hr   28/3, I. M. Ronjgov   +385 52 377523

    doc. dr. sc. Dubravka Dulibić-Paljar

    dubravka.dulibic-paljar@unipu.hr   Kabinet katedre za književnost  

    doc. dr. sc. Teodora Fonović Cvijanović

    teodora.fonovic.cvijanovic@unipu.hr     052/377-504

    doc. dr. sc. Katarina Gerometta

    katarina.gerometta@unipu.hr   CIRLA - Centar za interdisciplinarna arheološka istraživanja krajolika/ Centre for Interdisciplinary Research in Landscape Archaeology  

    doc. dr. sc. Matija Jelača

    matija.jelaca@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Boris Koroman

    boris.koroman@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Ante Matan

    ante.matan@unipu.hr     052 377 500

    doc. dr. sc. Roberta Matković

    roberta.matkovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Daniel Mikulaco

    daniel.mikulaco@unipu.hr   Katedra za hrvatsku književnost   ++385 52 377 513

    doc. dr. sc. Valter Milovan

    valter.milovan@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Violeta Moretti

    violeta.moretti@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Ivana Nežić

    ivana.nezic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3  

    doc. mr. art. Aleksandra Rotar

    aleksandra.rotar@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Nataša Urošević

    natasa.urosevic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Vanessa Vitković Marčeta

    vanessa.vitkovic.marceta@unipu.hr     052/377-504

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    Marieta Djaković, v. pred.

    marieta.djakovic@unipu.hr    

    Predavač

    dr. sc. Irena Mikulaco, pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18  

    Krešimir Vunić, pred.

    kresimir.vunic@unipu.hr    

    Lektor

    Zhou Zhen, lekt.

    zhen.zhou@unipu.hr