Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Odsjek za azijske studije - suradnici

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1  

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Odsjek za povijest  

    prof. dr. sc. Jasmina Gržinić

    jasmina.grzinic@unipu.hr   29  

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Igor Duda

    igor.duda@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest, Ronjgova 1 (polukat)   052 377 524

    prof. dr. sc. Blaženka Martinović

    blazenka.martinovic@unipu.hr   dv. 17   052/377-504

    prof. dr. sc. Andrea Matošević

    andrea.matosevic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Marija Mogorović Crljenko

    marija.mogorovic.crljenko@unipu.hr   Katedra za ranonovovjekovnu povijest   052377524

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    Izvanredni profesor (znanstveno-nastavno zvanje)

    izv. prof. dr. sc. Robert Blagoni

    robert.blagoni@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Marina Diković

    marina.dikovic@unipu.hr   Vijećnica u zgradi Rektorata (Zagrebačka 30)   +385915200999

    izv. prof. dr. sc. Igor Grbić

    igor.grbic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sandra Kadum

    sandra.kadum@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Ante Matan

    ante.matan@unipu.hr     052 377 513

    izv. prof. dr. sc. Violeta Moretti

    violeta.moretti@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sandra Tamaro

    sandra.tamaro@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Nataša Urošević

    natasa.urosevic@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Dubravka Dulibić-Paljar

    dubravka.dulibic-paljar@unipu.hr   Kabinet katedre za književnost  

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Matija Jelača

    matija.jelaca@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Boris Koroman

    boris.koroman@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Robert Kurelić

    robert.kurelic@unipu.hr     052/377552

    doc. dr. sc. Ivana Lalli-Paćelat

    ivana.lalli-pacelat@unipu.hr   28/1 I. M. Ronjgova 1  

    doc. dr. sc. Roberta Matković

    roberta.matkovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Daniel Mikulaco

    daniel.mikulaco@unipu.hr   Katedra za hrvatsku književnost   ++385 52 377 513

    doc. dr. sc. Iva Milovan Delić

    iva.milovan.delic@unipu.hr     052 377-524

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3  

    doc. dr. sc. Sunčana Tuksar

    suncana.tuksar@unipu.hr   12  

    doc. dr. sc. Vanessa Vitković Marčeta

    vanessa.vitkovic.marceta@unipu.hr     052/377-504

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523